kerkoj burre per martes sorted by
relevance

Admin31.07.2021

Pershnetje , jam nje grua 37 vjece nga Zvicrra dhe kerkoj burre.

Hi there, My name is Taylor and I work at WhiteboardVideoService.
1807
Admin04.09.2021

Kerkoj miq

Pershnetje , jam nje grua 37 vjece nga Zvicrra dhe kerkoj burre.
Admin19.07.2021

Vajzat kërkojnë djem..! Djemtë kërkojnë vajza…!

Kam njoh shum burra thuaj dhe nuk i pelqej hic, as nuk perputhen me preferencat e mia.
Admin18.08.2021

Vajzat kërkojnë djem..! Djemtë kërkojnë vajza…!

Burri mori rrypin e pantollave dhe me ra per shpine disa her O zot i thash vetes sikur te vdisja do te isha shum e lumtur sepse jeta ime tashme e kishte humbur kuptimin Ata kishin mundesi te benin propagand kunder meje ne fshat e gjetiu.
Admin26.08.2021

KERKOJ BURR

Ky ishte vetem Fillimi kaluan dite e jav Dhe Zani as qe po donte ta Vertetonte nese nusja e tij ishte '' Ne rregull me te gjitha'' Shkonte ne shtrat kur ajo tash me kshishte fjetur edhe nese ajo ishte e Zgjuar duke e pritur ja kriste gjumit apo behej Se ishte lodhur dhe binte flinte ne gjum.
2501
Admin08.07.2021

Vajzat Kerkojne Djemte :: Elbasani

Niche specific Animated explainers 3.
Admin13.08.2021

Grua kerkon burre

Gjilanasi, valle kaq injorante te duken antaret e forumit? Kerkoi neper banes dhe nuk e pati te veshtir ta gjeti leteren Shpjeguse te Shkruar Shkurt " Shkova ti duhet ta dish pse!! Ik sa nuk te jet lidhur kembet me ndoj nje femij se pastaj te behet von me ne fund i tregova se as un qe e kisha menduar kete Shtepi as qe kisha pas lidhje me kete njeri por ai me dhunoi dhe i tregova rastin! com Pershendetje, jam nje burre rreth te 50 dhe 1.
3408
Admin23.07.2021

20 vjet e martuar pa BURRÊ

07 Km nga qendra B Bonnle.
108
Admin14.09.2021

Grua kerkon burre

ata ose dicka ka ndodh un te thash ne fund kam marr nga Kjo Revist.
4808